AkcentaVstup do OLB

Jak obchodovat

Pro zahájení spolupráce je nezbytné uzavření Rámcové smlouvy jejíž součástí jsou Všeobecné obchodní podmínky, které upravují pravidla vzájemné spolupráce. Uzavření smlouvy je bezplatné a klienta nezavazuje k obchodování. Nevstupuje proto do žádného rizika. Rámcovou smlouvu s Vámi uzavře náš obchodní zástupce působící ve Vašem regionu, který má potřebné odborné znalosti a navrhne Vám optimální řešení šité na míru Vašim potřebám.

Pokud chcete využít výhody levnějších poplatků za došlé platby (viz Sazebník služeb), rádi za Vás budeme tyto operace realizovat také. Informace o spojení pro Vaše zahraniční partnery od nás obdržíte na vyžádání na obchodním oddělení +420 498 777 777.forward
 
Typy realizovaných obchodů:
Akcenta
Souvisejíci odkazy

Podrobnější informace o jednotlivých možnostech obchodování Vám poskytnou naši obchodní zástupci v jednotlivých regionech (info@akcenta.eu), nebo můžete kontaktovat naši infolinku tel: +420 498 777 770.

 

×
Přihlaste se a už vám neuteče žádná zpráva z trhu či speciální nabídka od Akcenty. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.

© 2017 AKCENTA CZ a. s.
tel.: +420 498 777 770
email: info@akcenta.eu
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.