Akcenta top

AKCENTA CZ se stala partnerem České golfové asociace hendikepovaných

AKCENTA CZ se stala partnerem České golfové asociace hendikepovaných

Hradec Králové, 15. 2. 2017 – AKCENTA CZ, platební instituce, která realizuje pro exportéry a importéry zahraniční platební styk a devizové operace, se stala partnerem České golfové asociace hendikepovaných (CZDGA). Partnerství se týká jak CZDGA TOUR, tak také dalších činností asociace, která sdružuje více než 180 hráčů s různými druhy postižení.

Česká golfová asociace hendikepovaných (CZDGA)

Zatímco s golfem se naše společnost spojuje teprve několik let, charitativní činnosti a podpoře hendikepovaných se věnujeme dlouhodobě. Velmi rádi jsme proto přijali nabídku CZDGA na partnerství. Je úžasné vidět, jak dokáží zdravotně znevýhodnění hráči s optimismem a zarputilostí bojovat se svým hendikepem – jak golfovým, tak životním. Pro řadu z nich se to stává cestou zpět do plnohodnotného života,“ řekl k partnerství Milan Cerman, předseda představenstva společnosti AKCENTA CZ.

Jsme velmi rádi, že se AKCENTA CZ stala pro tento rok našim partnerem. Sport hendikepovaných je stále mimo hlavní pozornost sponzorů, přitom je to ale právě sport, který pomáhá těmto lidem se poprat s nepřízní osudu a těžkostmi, které jim jejich postižení přináší,“ zhodnotil Tomáš Prouza, viceprezident České golfové asociace hendikepovaných, a dodal: „Praktickým příkladem může být speciální projekt Golf bez bariér, který jsme odstartovali v roce 2012. Jeho hlavní myšlenkou je umožnit co největšímu počtu dětí, mládeže a dospělých s tělesným (zdravotním) postižením přístup ke sportovní aktivitě - golfu hendikepovaných a tím jim usnadnit nejen sportovní, ale také sociální a společenské začlenění do běžného života a dění v místě jejich bydliště.“

Více informací o CZDGA najdete na http://www.czdga.cz

Více informací o společnosti AKCENTA CZ najdete na: www.akcentacz.cz

Česká golfová asociace hendikepovaných (CZDGA)Česká golfová asociace hendikepovaných (CZDGA) vznikla dne 21. 12. 2009 a jejímž hlavním cílem je umožnit co největšímu počtu dětí, mládeže a dospělých s tělesným (zdravotním) postižením přístup ke sportovní aktivitě – golfu. Od roku 2010 je CZDGA plnohodnotným členským subjektem České golfové federace (ČGF) a členem Evropské golfové asociace hendikepovaných (EDGA), která usiluje o zařazení hendigolfu do programu letních paralympijských her 2020.

AKCENTA logoAKCENTA CZ je jedním z nejvýznamnějších obchodníků s devizami na českém trhu a ve střední Evropě s 20letou tradicí. Kromě výhodných individuálních kurzů pro nákup a prodej deviz a minimálních poplatků za platební styk, nabízí i zajištění proti kurzovým rizikům (forwardové obchody a opce). Společnost aktivně působí také v Polsku, Maďarsku, Slovensku, Rumunsku a Maďarsku. Klientské portfolio tvoří více než 30 tisíc subjektů, převážně malých a středně velkých firem orientovaných na export nebo import. AKCENTA CZ je čistě českou společností.

AKCENTA CZ je držitelem povolení (Č.j.:2011/1199/570) k činnosti platební instituce podle zákona o platebním styku č.284/2009 Sb.§ 3 odst. 1 písm. a)b)c)e)f). Jako jedna ze dvou nebankovních společností obchodující s devizami v ČR je držitelem licence pro obchodování s cennými papíry, která ji opravňuje nabízet celou škálu instrumentů sloužících k eliminaci kurzového rizika.

Pro bližší informace kontaktujte, prosím, Jana Vlčka, PR a komunikace, na čísle +420 731 646 527 nebo emailem jan.vlcek@akcenta.eu
Celou tiskovou zprávu si můžete stáhnout ZDE
AKCENTA CZ
největší platební instituce
ve střední Evropě
Chci se stát klientem
51.000
klientů
25
více než
let zkušeností