Akcenta top

Devizové obchody - infografika

Klient - uzavírá obchod prostřednictvím
Akcenta
X
Rychlý a snadný způsob sjednání obchodu po telefonu s asistencí našeho obchodníka. Postupujte, prosím, podle osmi kroků, které najdete zde.
X
Obchod je obvykle uzavřen akceptováním aktuálně nabízeného kurzu zákazníkem.
Akceptace
kurzu
Akcenta
X
On-line Broker (OLB) je nová generace internetové obchodní platformy. Výhody, které Vám přináší, najdete zde.
Klient zasílá prodávanou měnu
X
Stávající bankovní účet, který má klient u své banky. Je vedený v relevantní měně.
Ze svého bankovního
účtu
X
Klient může pro svoje platby používat Interní platební účet (IPÚ). Jedná se o nástroj pro realizaci odchozích a příchozích zahraničních plateb a konverzi měn. Vhodný je především pro ty klienty, kteří dostávají platby v cizích měnách od svých obchodních partnerů a zároveň v nich svým obchodním partnerům platí své závazky. Více informací o IPÚ najde zde.
Ze svého
účtu u
Akcenty CZ
AKCENTA CZ vypořádává obchod
Vypořádání
obchodu
AKCENTA CZ odesílá nakoupenou měnu
X
Stávající bankovní účet, který má klient u své banky. Je vedený v relevantní měně.
Na
bankovní
účet klienta
Na
bankovní účet klientova
obchodního
partnera
X
Klient může pro svoje platby používat Interní platební účet (IPÚ). Jedná se o nástroj pro realizaci odchozích a příchozích zahraničních plateb a konverzi měn. Vhodný je především pro ty klienty, kteří dostávají platby v cizích měnách od svých obchodních partnerů a zároveň v nich svým obchodním partnerům platí své závazky. Více informací o IPÚ.
Na účet
klienta u
Akcenty CZ
Devizový obchod (směna měn) začíná akceptací nabídnutého kurzu obchodovaného devizového páru klientem. Kurz je indivivuální a vždy aktuální. Individuální proto, že zohledňujeme potřeby každého klienta, jeho historii a objem obchodů. Aktuální kurz znamená, že nemáme vypsaný jeden nebo dva kurzy na celý den, ale v každém okamžiku nabízíme aktuální kurz, který je na devizovém trhu.
 
Druhým krokem je převod prostředků (prodávané měny) na vázaný účet společnosti AKCENTA CZ.
 
Dále proběhne vypořádání obchodu, kdy tyto peníze obratem a bez poplatků směníme za nakupovanou měnu v dohodnutém kurzu.
 
V posledním kroku pošleme peníze zpět na účet klienta, nebo je převedeme přímo na účet jeho obchodního partnera, pokud jsou určeny k úhradě zboží nebo služby a klient tuto službu požaduje.
 
Všechny transakce probíhají bezhotovostně. Klient si může vybrat, jestli peníze odešle z účtu, který má otevřený v bance, nebo k tomu využije Interní platební účet, který má otevřený u společnosti AKCENTA CZ.
 
Stejnou volbu má i pro příjem nakoupené měny. Pokud chce využít pohodlí našich služeb, může zvolit možnost spojení nákupu měny a přímého provedení platby v jednom kroku a dále se nemusí o nic starat.
Chcete se dozvědět více o našich službách?
AKCENTA CZ
největší platební instituce
ve střední Evropě
Chci se stát klientem
51.000
klientů
25
více než
let zkušeností