Akcenta top

Tabulka porovnání

Proč by měla Vaše firma přicházet o peníze v zahraničním platebním styku a devizových obchodech?

Tradice je pěkné dodržovat, ale v zahraničním platebním stykudevizových obchodech Vás, resp. Vaši firmu může stát toto pravidlo nemalé peníze.  Především v době, kdy je pohyb na devizovém kurzu výrazný, je dobré porovnat si nabízené směnné kurzy svojí banky například s námi. Ihned tak uvidíte, kolik byste mohli uspořit na jednom obchodu, a kolik potom například za celý rok? To přitom nemluvíme o poplatcích, kde jsme také výhodnější.

Uzavření rámcové smlouvy s námi je přitom zcela ZDARMA a k ničemu Vás nezavazuje

 

Tradice, která Vás stojí peníze

AKCENTA CZ – šetříme firmám jejich peníze

Devizové operace provádíte výhradně ve své bance, protože to tak dělají všichni.

Svoji tradiční banku opouštět nemusíte. Můžete ale provádět konverze měn a zahraniční platby s výraznou úsporou přes nás, stejně jako to dělá více než 51 tisíc jiných klientů.

Provádíte konverzi, když na to máte čas.

Zadejte si u nás tzv. “hlídání kurzu“. Jakmile bude dosažen, obchod automaticky uzavřeme nebo Vám zavoláme, zda si přejete zobchodovat. Nepropásnete tak nejvýhodnější dobu.

Přicházíte o svoji obchodní marži, protože dochází k výraznějšímu pohybu kurzu.

S využitím našich zajišťovacích instrumentů jako je forward nebo opce si vždy můžete zajistit kurz a tím i svoji marži. Pohyb na devizovém trhu Vás tak již neohrozí.

Pro banku jste důležití jen ve chvíli samotného obchodu, jinak se o vás nestará.

Jsme našim klientům neustále na blízku, známe jejich potřeby a individuálně na ně reagujeme. Podpisem rámcové smlouvy a sjednáním obchodu to u nás nekončí. 

Jste smířeni s tím, že devizové obchody mají vždy vítěze a poraženého.

Tak to být nemá. Máme nastaveny minimální marže, proto jsou po uzavření obchodu spokojeny obě strany. A spokojenost klientů je pro nás prioritou!

Jste smířeni s tím, že zahraniční platby jsou zkrátka v bance drahé.

My řadu z nich nabízíme zcela zdarma, jiné za minimální poplatek.

Vaše banka se tváří, že si Vás cenní a přidělila Vám i tzv. dealing. Myslíte si tedy, že máte určitě nejlepší podmínky, jaké můžete dostat

Zavolejte nám a porovnejte si směnné kurzy. Možná budete překvapeni, že ty naše jsou ještě výhodnější. Ihned budete vědět, kolik s námi můžete ušetřit na každém euru, každé koruně.

Nemáte žádné informace z devizového trhu nebo máte takové, které Vám příliš nepomohou.

Každý všední den našim klientům poskytujeme stručné informace z trhu a informace o pohybu kurzů. Také připravujeme týdenní přehledy. Navíc mohou kdykoliv zavolat našim obchodníkům nebo našim analytikům.

Zajišťovací nástroje proti kurzovému riziku jsou pouze pro opravdu velké firmy.

My nabízíme zajišťovací nástroje: forwardy v různých modifikacích a opce i malým a středním podnikatelům. Navíc vždy hledáme to nejlepší řešení s konkrétním klientem, aby bylo pro něho co nejefektivnější.

Zavolejte nám a zjistěte víc nebo si přímo sjednejte schůzku s našimi obchodními zástupci, kteří Vás rádi navštíví a odpoví na Vaše dotazy. To vše ZCELA nezávazně.
Chcete se dozvědět více o našich službách?
AKCENTA CZ
největší platební instituce
ve střední Evropě
Chci se stát klientem
51.000
klientů
25
více než
let zkušeností