Akcenta top
Tiskové zprávy
Raiffeisen Bank International kupuje AKCENTU CZ
15. 2. 2021
Raiffeisen Bank International AG (RBI) uzavřela dohodu o koupi Akcenty CZ, platební instituce, která realizuje pro exportéry a importéry zahraniční platební styk a devizové operace.
AKCENTA CZ koupila Zalep.to
1. 10. 2020
AKCENTA CZ koupila startupový projekt Zalep.to. Díky tomu nabídne svým klientům z řad firem možnost factoringu, tedy rychlému profinancování jejich faktur.
Karel Soukeník je novým členem představenstva společnosti AKCENTA CZ
13. 8. 2020
Novým členem představenstva společnosti AKCENTA CZ, platební instituce, která realizuje pro exportéry a importéry zahraniční platební styk a devizové operace, byl jmenován Karel Soukeník. V nově čtyřčlenném představenstvu bude odpovědný za IT.
Objem transakcí přes 180 miliard a 36 milionů korun čistý zisk
20. 6. 2019
Taková čísla za rok 2018 představila AKCENTA CZ. Společnost rostla i v objemu zajišťovacích operací a v počtu klientů.
Jaroslav Dušek odehrál v Hradci dvě představení
9. 11. 2018
Představení Čtyři dohody a Pátá dohoda, ve kterých exceluje Jaroslav Dušek, patří mezi divadelní bestsellery, které jsou vždy beznadějně vyprodané. Nejinak tomu bylo i v Hradci Králové, kde Jaroslav Dušek odehrál exkluzivně obě představení za sebou. Pořadatelem obou charitativních představení, byla AKCENTA CZ. Celkem bylo vybráno na dobročinné účely přes 125 tisíc korun.
AKCENTA CZ slaví 20 let na trhu
3. 8. 2017
AKCENTA CZ rozvířila svým vstupem na finanční trh v roce 1997 stojaté bankovní vody. Jejím cílem bylo nabídnout firmám efektivnější způsob, jak realizovat zahraniční platby a devizové operace. Tato ryze česká firma uspěla, dnes má přes 30 tisíc klientů a úspěšně působí v dalších státech Evropy.
Akvizice zahraničních trhů stála v roce 2016 za úspěchem AKCENTY CZ
12. 6. 2017
AKCENTĚ CZ se rok 2016 vydařil. Čistý zisk překročil očekávání a to hlavně díky úspěšné akvizici zahraničních trhů, kam firma aktivně vstoupila v předchozích letech.
Malé a středně velké firmy se obávají ukončení intervencí
6. 4. 2017
Více než 55 % malých a středně velkých firem se obává ukončení intervencí ČNB s tím, že to bude mít negativní dopad na jejich ekonomickou situaci. Přitom pouze 22 % aktivně využívá zajištění proti kurzovému riziku.
AKCENTA CZ se stala partnerem České golfové asociace hendikepovaných
15. 2. 2017
AKCENTA CZ, platební instituce, která realizuje pro exportéry a importéry zahraniční platební styk a devizové operace, se stala partnerem České golfové asociace hendikepovaných (CZDGA). Partnerství se týká jak CZDGA TOUR, tak také dalších činností asociace, která sdružuje více než 180 hráčů s různými druhy postižení.
AKCENTA CZ
největší platební instituce
ve střední Evropě
Chci se stát klientem
42.000
klientů
20
více než
let zkušeností
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.